Podział wyświetlaczy

Jesteśmy producentem wyświetlaczy LED. Wszystko wykonujemy sami: począwszy od projektu, przez produkcję wszystkich części, oprogramowanie po złożenie wszystkiego w całość. Nie jesteśmy uzależnieni od innych firm, dzięki czemu możemy zaproponować bardzo atrakcyjne ceny. Mając na względzie profesjonalną obsługę klienta oferujemy szybką realizację zamówień oraz wysoką jakość oferowanych produktów.

Wyswietlacz LED

Dla zaspokojenia różnych potrzeb produkujemy różne rodzaje i wersje wyświetlaczy. Od małych wewnętrznych jednokolorowych wyświetlaczy do wielkich pełno kolorowych tablic zewnętrznych.

Zastosowania naszych produktów

W przemyśle reklamowym, jako nośnik reklamy. Dzięki technologii LED szyldy reklamowe czy billboardy stają się dużo bardziej widoczne i w dużo większym stopniu zwracają uwagę potencjalnego klienta. Dynamiczny ruch i efekty specjalne zastosowane w animacji reklamy jeszcze bardziej „rzucają się w oczy”.

Przy organizacji imprez, jako tło sceny. Ekrany na bazie Tub LED można idealnie wkomponować w scenografię. W każdej chwili można zmienić kolorystykę lub wyświetlać animowaną grafikę pasującą do aktualnie odgrywanego spektaklu.

Do obiektów sportowych – zastosowanie przy prezentacji wyników lub ekspozycji reklam.

Wymiary niestandardowe

Jeżeli potrzebujesz wyświetlacz innych wymiarów o innych parametrach z innym rodzajem diod – skontaktuj się z nami

Wyświetlacz graficzny a tekstowy

Różnica między tablicą graficzną a tekstową tkwi w możliwościach. Tablica tekstowa wyświetla tylko informacje tekstowe w formie przewijanego lub statycznego tekstu wzbogaconego o proste efekty.
Tablica graficzna posiada więcej możliwości, umożliwia wyświetlanie dowolnej grafiki, tekstów w wielu wierszach, korzystanie z czcionek systemowych, zarządzanie przez WWW.
Połączenie z komputerem w tablicy graficznej celu przesłania spotów odbywa się za pomocą sieci LAN a w tablicy tekstowej przez USB.
W tablicy graficznej jest inny sterownik niż w tekstowej. Reszta pozostaje ta sama (diody, obudowa, konstrukcja). W każdej chwili istnieje możliwość zmiany tablicy tekstową na graficzną i z powrotem

Informacje dodatkowe

  • Raster – odległość między pojedynczymi pikselami/diodami.
  • Dioda LED – est to podstawowy element, z którego zbudowany jest wyświetlacz. Jest to pojedynczy punkt emitujący światło. W naszych tablicach jednej diodzie przypada jeden piksel.
  • Piksel – jest to najmniejszy element obrazu wyświetlanego przez wyświetlacz. Jeden piksel odpowiada jednej diodzie.
  • Rozdzielczość – liczba punktów świetlnych wyświetlacza (pikseli). Przykładowa wartość 24×112=2688 określa ile punktów mieści się w pionie a ile punktów w poziomie, co daje łączną liczbę 2688 pikseli. Im większa rozdzielczość tym większa liczba diod, większa jakość obrazu i większa jasność.
  • Wysokość/Szerokość – jest to całkowita wysokość/szerokość obudowy. Szerokość samego wyświetlacza jest mniejsza o ok. 2cm.
  • Kąt świecenia – jest to kąt pod jakim rozchodzi się światło diod. Przy podanym kącie widoczna jest maksymalna jasność diod. Przy patrzeniu z większego kąta jasność ulega zmniejszeniu. Im większa wartość kąta tym lepsza widoczność z różnych stron.
  • Moc wyświetlacza – jest to ilość energii zużywana przez wyświetlacz. W tabelach podawana jest moc maksymalna. Średni pobór mocy jest na poziomie ok. 20-40% wartości maksymalnej. Maksymalny pobór mocy jest wtedy, gdy włączone są wszystkie diody i święcą pełną jasnością.